Merak Ettikleriniz

https://www.birlikbirikim.com.tr/wp-content/uploads/2021/02/serit-1.png
https://www.birlikbirikim.com.tr/wp-content/uploads/2021/01/LOGO_BIRLIK-BIRIKIM-08.png

Birlik Birikim Avantajları Nelerdir?

Birlik Birikim Sistemi Nedir ?

Birlik Birikim ihtiyaçlarınız için gerekli finansmanı  hassasiyetlerinizi de  göz önünde bulundurarak faizsiz ve vade farksız olarak size sunmayı amaçlayan sistemdir.

Sistemleriniz İle Birikimimi Nasıl Yapabilirim ?

İhtiyaç duyduğunuz finansman tutarına göre size sunduğumuz 4 farklı sistemden birine giriş yaparak birikim sağlayabilirsiniz. Sistemimizde herhangi bir kısıtlama yoktur. Türkiye’nin neresinden isterseniz ev araba arsa dükkan yazlık olarak birikimlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Peşinat Vermeden Sistemlere Dahil Olabilir Miyim?

Birlik Birikim sistemlerinde peşinat zorunuluğu yoktur. Sıfırdan biriktirmeye başlayarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda Peşinatlı Sistemimiz de mevcut olup. Peşinat tutarınıza göre hayallerinize daha erken kavuşabilirsiniz.

Finansman Desteğimi Hemen Alabilir miyim ?

Çekilişli Sistemimiz haricinde finansman tutarını hemen elde edemezsiniz. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucu ilk sıra size çıkarsa ilk aydan itibaren finansmanı alabilirsiniz. Peşinatlı sistemimize dahil olduğunuzda verdiğiniz peşinata göre daha erken teslim alma imkanınız bulunmaktadır.

Şirketin Bu İşten Kazancı Nedir?

Seçtiğiniz birikim modeli ve ödeme planınız göz önünde bulundurularak talep ettiğiniz finansman miktarınıza göre belirli oranlarda katılım ücreti alınmaktadır. Onun haricinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

https://www.birlikbirikim.com.tr/wp-content/uploads/2021/01/4.png
https://www.birlikbirikim.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/img-team-2.png
Taksit Tutarı Ne Kadar?

Sistemlerimizde sizin ödeme imkanınıza göre seçenekler sunulmaktadır. Size uygun ödeme yöntemleri hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ara Ödeme Yapmam Gerekiyor Mu?

Ara ödeme yapma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Ancak ödeme yaptığınızda daha erken teslimat alabilirsiniz.

Sıkıntıya Düştüğümüz Durumda Taksit Dondurma veya Sistemden Çıkma İmkanı Var mı ?

Birlik Birikim Sisteminde taksit dondurma imkanı vardır. Dondurduğunuz ay kadar teslimatınızı geç alırsınız. Sistemden tamamen çıkmak istediğinizde ödediğiniz miktarı 6 ay içerisinde Birlik Birikim’in belirlediği bir tarihte geri alabilirsiniz. Sistemden çıkmak istediğinizde giriş yaparken ödediğiniz katılım ücreti iade edilmeyecektir.

Kimler Bu Sistemden Yararlanabilir ?

Aldığı finansman tutarının aylık taksitlerini ödeyebilen herkes bu sisteme dahil olabilir. Kredi notunuzun sistemimizde bir önemi yoktur.